מה אנחנו עושים ואיך זה יכול להועיל לעסק שלך

בנקאות השקעות - מיזוגים ורכישות

לחברת D&A capital היכרות עמוקה עם משקיעים וחברות מהשורה הראשונה ורשת קשרים ענפה עם גופי השקעה שונים, וכן עם חברות פרטיות וציבוריות בשוק המקומי והבינלאומי. כמו כן יש לנו ניסיון מעשי עשיר בתחומים שונים כמו השקעות ריאליות, מיזוגים ורכישות, פיתוח עסקי, ייעוץ בתחומי המימון התאגידי ועוד, ואנחנו מלווים חברות מכל המגזרים המחפשות משקיעים. אנחנו מציעים ליווי ויעוץ מקצועי בכל שלב משלבי העסקה, ומעורבות גבוהה של אנשי המקצוע שלנו בתהליך, מתוך היכרות עמוקה עם צרכי הלקוח, רצונותיו והרגישויות השונות שלו, המהווים גורם השפעה משמעותי בהצלחת העסקה.

ליווי ופיתוח עסקאות משלב הרעיון

אם יש לכם רעיון או עסקה בשלבים ההתחלתיים שלה, נסייע בייעוץ מקצועי הדרוש לפיתוח והוצאה לפועל של העסקה.

איתור חברות לרכישה בארץ ובחו"ל

איתור חברות מתאימות לרכישה בארץ או בחו”ל הוא תהליך מורכב בפני עצמו. אנו מלווים משקיעים המעוניינים לרכוש עסקים חדשים, להרחיב את תחומי פעילותם או להגדיל את העסק בצורת רכישת חברות שונות באותו התחום. בחירת החברות הרלבנטיות לביצוע מיזוג או רכישה חייבת להתבצע בצורה מושכלת, מתוך ניסיון והבנה עסקית רחבה, כדי להצליח לממש בעזרת הרכישה או המיזוג את התהליך שאתם מעוניינים לבצע.

איתור משקיעים פוטנציאליים בשוק המקומי ובשוק הבינלאומי

רשת הקשרים העניפה של חברת D&A capital עם גופי השקעה שונים, בשוק הפרטי והציבורי, בארץ ובחו”ל, עומדת לרשות לקוחותינו ומסייעת לנו למצוא את אפיק גיוס הכסף היעיל ביותר עבור על פרוייקט באופן ספיציפי.

בחינת כדאיות העסקה או שיתוף פעולה

אנחנו בוחנים עבור הלקוחות שלנו את הכדאיות של כל עסקה בנפרד, את התועלת שתצמח ממנה – כלכלית או אחרת, את סיכויי הצלחה של העסקה מבחינת הלקוח ואת כדאיותה של העסקה באופן כללי, כדי להימנע מביצוע עסקאות בהיקפים גדולים על פי גחמות ולאפשר לעסק שלכם להרוויח, להתפתח ולצמוח.

גיבוש אסטרטגיית המשא ומתן

הניסיון הרב שלנו בתחום המיזוגים והרכישות מאפשר לנו לגבש, ביחד איתכם, את האסטרטגיה הנכונה לניהול משא ומתן מוצלח, כדי למקסם את הרווח שלכם מהעסקה ולאפשר לכם טווח בחירה רחב יותר .

ליווי אקטיבי בשלבי המו"מ של המיזוג והרכישה

הליווי המקצועי של חברת D&A capital אינו מתמצה בייעוץ ואיתור בלבד, אנו מלווים את לקוחותינו באופן פעיל בכל שלבי המשא והמתן עד לביצוע הרכישה בפועל, כולל ניהול המשא ומתן, לצידך או במקומך, כדי להבטיח את קיומה של העסקה המוצלחת ביותר האפשרית עבורך.

בדיקת נאותות ( Due Diligence) פיננסי, מיסויי ועסקי

מטרתה של בדיקת נאותות היא לערוך בירור מקיף ומעמיק של מצבה הכלכלי ויכולותיה המסחריות של החברה המועמדת לרכישה. ביצוע הבדיקה יוצר הגנה כלכלית ומשפטית על הרוכשים והיא נעשית לאחר גיבוש ההסמכה העקרונית לביצוע העסקה. בדיקת הנאותות היא חלק קריטי בכל תהליך מיזוג ורכישה, וחובה להפעיל בדיקת נאותות חשבונאית ומשפטית על החברה הנרכשת לפני סגירת העסקה כדי למנוע טעויות ואף הונאות שונות שעשויות לגרום להפסדים גדולים של החברה הרוכשת. לעיתים קרובות חברות נוטות לדלג על השלב הזה, והבעיות שנוצרות בשל כך מכשילות את הצלחת המהלך העסקי כולו.

תכנון אופטימלי של מתווה העסקה

אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו ומתכננים עבורכם את מתווה העסקה באופן אופטימלי, תוך התחשבות בתכנוני מס ופרמטרים שונים, כדי להגדיל את אפשרויות הרווח והכדאיות שלכם בעסקה.

D&A capital בהובלת רו"ח עמי בן עיון 

D&A capital בהובלת
רו"ח עמי בן עיון 

מומחה בעסקאות מימון ועסקאות מיזוגים ורכישות (M&A). בעל ניסיון של 25 שנים בתחום הפיננסי:  עבודה בחשב הכללי במשרד האוצר, ניהול כספים וחשבות בחברות פרטיות, וגיוס מימון לחברות.

 

• בוגר תואר ראשון  בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת ת”א.
• בוגר לימודי תעודה בחשבונאות באוניברסיטת ת”א.
• בוגר לימודי תעודה לחברי וועדות השקעה בדירקטוריונים (אנטרופי).
• חבר בוועדת היגוי לתואר שני במנהל עסקים באקדמית ת”א – יפו עם אנשי עסקים מהשורה הראשונה במשק.

שותף במספר חברות:

D&A CAPITAL   – העוסקת בבנקאות השקעות בעיקר במיזוגים ורכישות.
ARY VENTURES  – המייצגת את אחת מקרנות ההשקעה הסיניות הגדולות בעולם, וגופים פיננסים מאירופה.
כלכלי פיננסים ויזמות בע”מ –עוסקת בגיוס מימון לפרויקטים בנדל”ן.

בואו להכיר ולשמוע על השירותים המקיפים שלנו

דרכים נוספות ליצירת קשר